7 Листопада 2017
Новини

«Я не даю»: новий флешмоб набирає обертів у Інтернеті

«Я не даю»: новий флешмоб набирає обертів у Інтернеті

У мережі стартував флешмоб # ЯнеДаю, спрямований проти корупції, інформує Politeka.

Глобальна мета – змінити менталітет українців, виховати нульову толерантність до корупції, кажуть організатори. Психологи стверджують, що на це має піти 15 років.

«Вже четвертий рік поспіль ми проводимо комунікаційні кампанії з метою привернути увагу українців до проблеми корупції та спонукати переоцінити власну участь в ній… Мета нинішньої кампанії – пробудити в людях почуття власної відповідальності за потурання корупції. Вивести з тіні замовчувану проблему побутової корупції, прирівнявши її до проблеми насильства, і запитати в українців – як самі собі вони пояснюють дачу хабара? Показати тим, хто має сміливість і небайдужість, щоб боротися з корупцією, що вони не одні, що вони роблять корисну і важливу справу і нас таких багато », – розповіла керівник департаменту комунікації ТI України Ольга Тимченко.

Комунікаційна кампанія «Я не даю» – розроблена агентством PROVID. Кампанія складається з двох хвиль. Перша – провокує, піднімає проблему і приводить людей на статтю комунікаційної платформи www.decorruption.org.ua про важливість самостійної протидії корупції.

Друга хвиля відбудеться за участю відомого українського поета Сергія Жадана та популярної телеведучої Тетяни Даниленко.

 

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна
В тему