4 Листопада 2017
Новини

4 листопада: кого привітати з днем ангела?

4 листопада: кого привітати з днем ангела?

Цього дня відзначають іменини Анна, Антон, Єлизавета, Василь, Володимир, Григорій, Денис, Іван, Микола, Олександр, Феодосія.

Чим особливі «винуватці свята» з таким іменем? Трошки про їхні секрети…

АННА (ГАННА)

Ім'я має давньоєврейське походження й означає "благодать".

У Анні з раннього дитинства проявляється її головна якість – доброта. Вона з радістю доглядає за кошенятами, цуценятами, пташками. Граючи зі своїми ляльками, поводиться з ними, як з молодшими дітьми. У старшому віці вона здатна надати серйозну допомогу своїм близьким, що потрапили в скрутний стан.

Допоможе старенькій сусідці з покупками та клопотами в будинку. Турботи рідних і близьких їй людей стають і її турботами. Навколишні нерідко цим зловживають, але Анна не ображається.

АНТОН

Ім’я Антон має різні версії походження. За першою версією, ім’я Антон – це видозмінена форма грецького імені Антоній. Імена Антоній і Антон походять від римського родового імені Antoninus, похідного від Antonius, яке носили всі хлопчики-первістки в цій родині. Ім’я Антонін також є родинним Антону. Ім’я Антон означає «вступає в бій», «протистоїть», «той, що змагається в силі» і є епітетом богу Діонісу. За другою версією, ім’я Антон має значення «квітка», «колір» – в перекладі з грецького «anthos». У Антона з дитинства добре розвинена інтуїція. Він росте легко збудливою і активною дитиною. Водночас власник цього імені має таку якість, як терпіння. До вирішення кожного питання він обов’язково підходить з його детального вивчення. Для цієї людини абсолютно не властиво погоджуватися на сумнівні пропозиції і вплутуватися в авантюри. Антон вміє влитися в колектив, але водночас рідко довіряє кому-небудь повністю. Він не розкриває свою власну сутність, поводиться в залежності від ситуації. Нерідко йому не вистачає впевненості в своїх власних силах. Антон хороший товариш. Чарівність Антона притягує до нього інших людей. Всі ці якості розвиваються в володаря цього імені і допомагають в реалізації різних цілей. Нерідко він замикається в собі і відмовляється з будь-ким ділитися своїми переживаннями. Розвинена інтуїція цієї людини заважає йому прислухатися до порад оточення. Він довіряє тільки собі. Антон – глибокодумний чоловік. Крім того, у нього прекрасна пам’ять. Антон не терпить морального тиску від інших людей. В особистих стосунках Антона не так все просто. У ньому часто переважає невпевненість у власних силах. Цей комплекс може негативно позначитися на обраниці володаря імені, відлякуючи її. Чере відчуття неповноцінності Антон може стати агресивним. У такі моменти він втрачає розум і стає імпульсивним. Водночас цю людину не покидає сентиментальність. Антону властиві крайнощі. Він легко перебудовується від стану сором’язливості до вольності. Благополуччя, впевненості і спокою Антон досягає лише до 40 років. Найчастіше обставини складаються так, що в дружини цей чоловік вибирає жінку, народжену в літні місяці. Прекрасна сім’я у Антона вийде з Іриною, Валерією, Мариною або Катериною. Найкраще реалізувати свої таланти і вміння у Антона вийде в області медицини. Крім того, він може стати хорошим інженером. Чоловік з таким ім’ям абсолютно не боїться роботи і береться практично за будь-які справи. Часто він сам не впевнений в конкретиці своїх цілей, тому рідко піднімається по кар’єрних сходах.

 

ВАСИЛЬ

Ім’я походить від давньогрецького слова, яке означає "царський, царствений".

Василь у дитинстві дуже любить гратися зі звірятами й пташками, ніколи не скривдить беззахисну істоту. Вася – мазунчик бабусь і дідусів. Йому постійно необхідно перебувати в товаристві однолітків. Спілкування із друзями у Василя на першому місці.

ВОЛОДИМИР

Трактується як «володар світу» (ім’я Володимир слов’янського походження).

Позитивні риси імені Володимир: підвищена інтуїція, сильна воля, допитливість, конкретне втілення ідей. У середовищі однолітків він – серед лідерів. При цьому для Володимира характерні привітність, щирість, тонке почуття гумору. Люди з цим іменем цінують чистоту, порядок, комфорт у побуті. Мають швидку реакцію на події, вважають за краще планувати свої дії.

Негативні риси Володимирів: схильність до ризику, залежність від настрою, конфліктність. Коли його виведуть із себе, Володимир стає небезпечним. У роботі не шкодує себе, тому не раз у житті виявляється на межі нервового зриву.

 

А ще Володимир допитливий, тягнеться до знань, має прекрасну пам’ять. За вдачею він лідер і дуже любить  усякі нові починання. Володимир ретельно все продумує і прораховує, а збоку виходить, що все зробилося на ентузіазмі або під впливом пориву. Чоловік з ім’ям Володимир активний, дипломатичний, має швидку реакцію.

В стосунках із жінками ніжний уважний, швидко закохується.

ГРИГОРІЙ

Ім'я Григорій грецького походження. У перекладі слово «грігорео» означає «пильнувати, не спати», також його переводять як прикметник «чуйний», «не спляча». Григорій – одне з небагатьох християнських імен, що з'явилися в епоху становлення християнства; ім'я метафорично зіставлялося з особистими якостями ідеального християнина.

У дитинстві Григорій дуже живий і непосидючий хлопчик. Він старається бути хорошим, битися не любить, але за себе обов'язково постоїть. Подорослішавши, він намагається бути рівним з оточенням, ввічливим з усіма. Григорій дуже чутливий, навіть різке слово або недоброзичливість співрозмовника можуть його образити. Він завжди думає про те, щоб не образити нікого навіть словом. Гриша приділяє багато уваги своєму одягу і зовнішнього вигляду. Він залежний від думки оточення, йому хочеться подобатися всім. Здібності Григорія можуть проявитися в області техніки – йому подобаються прикладні науки. Він дуже любить читати і розвинений всебічно. Завдяки цим знанням він може бути професіоналом в будь-якій професії. Але Грицько не кар'єрист і йому не вистачає трішки честолюбства, щоб бути успішним по-крупному. Григорій вірний тій жінці, яку вибере собі супутницею життя. До неї у нього не буде особливих вимог. Він цінує домашній затишок і любить смачно і різноманітно поїсти.

ДЕНИС

Ім’я Денис спочатку було народною формою застарілого церковного імені Діонісій, яке, в свою чергу, походить від давньогрецького імені Діонісіос, що означає «що належить Діонісу». У міфології Стародавньої Греції Діоніс - бог виноградарства, виноробства, родючості, натхнення, продуктивних сил природи. Тому іноді імені Денис дають тлумачення «веселун», «гуляка». Від чоловічого імені Денис утворені жіночі імена Деніз, Діонісія, Дениса. Ім’я Денис згадується як в православних, так і в католицьких святцях. Серед католиків особливо шанується святий Діонісій Паризький, який є покровителем Франції та Парижа. Маленький Денис надзвичайно рухливий. З ранніх років він не може всидіти на місці, дуже цікавий. Денис охоче вступає в будь-яку гру, навіть іноді намагається приєднатися до компанії доросліших дітей. Можливо, в шкільні роки Денис не дуже старанний або посидючий, але зате він швидко розуміє і легко запам’ятовує інформацію. Посидючим цей хлопчик може стати, тільки якщо знайде собі заняття до душі. Швидше за все, зі школи Дениско винесе мало знань, зате в ерудиції йому не відмовиш. Можливо, вроджена цікавість хлопчика допоможе стати йому вченим, який знається в багатьох галузях. Денис сповнений енергії і вона штовхає його на необдумані вчинки. Пускаючись в авантюри, хлопчик не забуває захопити із собою друзів і багато в чому проявляє організаторські здібності. Правда, вистачає Дениса ненадовго, часто він кидає справу, не завершивши її і підвівши тих, кого залучив до нього. Володіючи швидким розумом, Денису, однак, дуже складно збрехати.

На жаль, часті сімейні негаразди можуть спровокувати в Дениса серйозну тягу до алкоголю, тим самим до кінця зруйнувавши і без того хиткий сімейний світ. Щоб домогтися успіху в житті, Денису дуже важливо розвивати в собі обережність, терпіння і обов’язковість. Тільки ці якості допоможуть чоловікові в будь-якій професії. Денис – організатор, не боїться копіткої роботи, а з віком стає дуже акуратним і посидючим. Буває, що Денис бере участь в різних авантюрах. Йому б трішки обережності, терпіння і, тоді будь-яку розпочата справа буде успішною. Денис принциповий і часто нав’язує свої ідеї оточенню. Йому легко повести за собою інших людей, але ось бути їхнім ватажком до кінця йому незручно. У сімейному житті Денис вважає за краще жити окремо від батьків. Вибираючи собі супутницю життя, Денис буде керуватися принципом «щоб було цікаво». Йому подобаються жінки активні, легкі на підйом, розкуті в діях. Дітей своїх він вважає за краще виховувати на ідеях свободи.

ЄЛИЗАВЕТА

Ім’я Єлизавета має давньоєврейське походження й у перекладі буквально означає «Бог мій – клятва», «заклинаємо Богом». Примхлива і владна, категорична і самозакохана Єлизавета часто відчуває себе недооціненою, тому часто вступає в конфлікти і робить божевільні вчинки. Це владні жінки, які мріють спорудити навколо себе маленьке королівство. Єлизавета вперта, заздрісна, хвалькувата, її постійно мучать сумніви, вона завжди має купу проблем і намагається повідомити про це абсолютно всім близьким і друзям. Проте, з дорогими для Лізи людьми вона проявляє себе доброю і чуйною жінкою. Вона – інтроверт, замкнута і не завжди говорить те, що дійсно думає. Єлизавета вміє пристосовуватися до оточення. Вона цікава і врівноважена, завжди доводить розпочаті справи до переможного кінця, при цьому на першому місці для цієї жінки будуть її інтереси. Вона дуже болісно сприймає власні невдачі. Конфліктність Лізи негативно позначається на її відносинах з колегами. Єлизавета обожнює плести інтриги і розпускати плітки, в спілкуванні з жінками воліє бути лідером. Взагалі ж, професійна діяльність для Лізи не є найважливішою сферою життя. Ідеальні професії для Єлизавети – радіо– і телерепортер, ці жінки завжди цікавляться новітніми розробками в області радіоелектроніки. Проте, потай від усіх Лізи мріють бути розвідницями або слідчими. Найважливіше в житті Єлизавети – її сім’я. Ліза – прекрасна господиня, ощадлива і запаслива. Вона відмінно готує і частенько балує свого чоловіка різними кулінарними шедеврами. До візитів друзів і родичів чоловіка Єлизавета ставиться спокійно, також спокійно вона спілкується з сусідами. У сімейних стосунках шукає спокою і миру. Перші роки подружнього життя Лізи можуть характеризуватися напруженням у відносинах з чоловіком, але пізніше всі проблеми зникають. В молодості Єлизавета має безліч шанувальників, щасливою вона стає, як правило, тільки в другому шлюбі. Зустрівши коханого і ставши його дружиною, Єлизавета буде йому вірна, навіть коли овдовіє. Єлизавета любить заманити в свої тенета сором’язливого чоловіка, який навіть не здогадується, куди потрапив. Вона мріє кинутися в обійми коханої людини, але приховує своє бажання. Єлизавета завжди шукає найкраще, включаючи партнера. Зовні Ліза виглядає привабливою, але хитрою кокеткою, вона обожнює яскраво одягатися. Єлизавета дуже легко сходиться з новими людьми. У Єлизавети дуже розвинена інтуїція, яку вона успішно використовує для вибору друзів. Ліза обожнює гучні компанії і розваги, однак, вибираючи між подругами і сім’єю, завжди вибирає сім’ю.

 

ІВАН

Це ім’я має стародавню форму Іоанн давньоєврейського походження, що означає "Яхве (Бог) змилостивився, помилував".

Хлопчики з таким розповсюдженим ім’ям можуть мати різний характер. Вони можуть бути тихими й непримітними, непосидами й бешкетниками. В Іванах можливе поєднання найрізноманітніших якостей: сили й слабості, добра й жорстокості, ніжності й гніву

У Іванів надзвичайно широке коло інтересів і захоплень, за багато що беруться й багато чого їм вдається зробити. Івани зустрічаються серед людей різних професій, вони можуть бути лісорубами, поетами, льотчиками, лікарями, вантажниками. Відкриті усьому світу.

Завжди в курсі справ своїх родичів і близьких знайомих. За столом прагнуть зібрати численну компанію й повеселитися від душі. Івани, як правило, щедрі, але зустрічаються й скупі. Серед захоплень неодмінно футбол, риболовля. Політичні події теж не залишають їх осторонь.

КОСТЯНТИН

В основі цього імені латинський корінь, що означає "стійкий, постійний".

У дитинстві дуже боязкий, постійно перебуває в стані тривоги. Дуже важко звикає до чужих людей і нової обстановки. Звикання до дитячого садка й школи потребує в Костянтина значних зусиль і буде коштувати батькам чималих хвилювань. З віком позбудеться від комплексу страху, але сходитися з людьми буде важко. Друзів має небагато, але всі вони перевірені часом.

МИКОЛА

Ім'я походить від давньогрецького імені Ніколаос, що перекладають, як "переможець народів".

Микола з дитинства росте міцним і здоровим, хворіє рідко. Не пристає з капризами до батьків, напевно, тому вони не завжди приділяють Миколі достатнього часу. Навчається добре з усіх предметів. Серед однолітків його відрізняє сила, активність і кмітливість.

Труднощі переборює без сторонньої допомоги. Урівноважений, працьовитий і працездатний. Микола здатний опанувати будь-яку професію, буде добре заробляти.

Простий у спілкуванні, товариський. На посаді керівника Микола жорсткий і навіть деспотичний. Підлеглі будуть побоюватися його. У стані гніву погано контролює себе і здатний наламати дров.

 

ОЛЕКСАНДР

Ім’я походить від грецьких слів, "алекс" - захисник і "андрос" - чоловік.

У дитячому віці Олександри нерідко хворіють, але якщо підлітками починають загартовуватися й займатися фізичними вправами, тоді з них виростають міцні й стійкі чоловіки. Олександри завзято домагаються своєї мети. Вони можуть стати на чолі колективу й уміло керувати ним, опираючись при цьому на найздібніших людей, довіряючи їм найскладніші справи. Мають репутацію справедливих людей.

 

 

 

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна
В тему