1 Листопада 2017
Новини

Росіяни на Новий рік хочуть бачити Алексєєва і Лободу, а не Пугачову і Басту

Росіяни на Новий рік хочуть бачити Алексєєва і Лободу, а не Пугачову і Басту

Росіяни хочуть бачити на Новий рік по телевізору багатьох українських артистів. Це стало відомо в результаті народного голосування в соцмережах, яке провів російський Перший канал.

Телевізійники запропонували кожному своєму глядачеві назвати трійку артистів, яких вони найбільше хочуть побачити на "Блакитному вогнику" в ніч з 31 грудня на 1-е січня.

В результаті, сформувався топ-50 виконавців, у який потрапило вісім наших артистів, причому троє з них в топ-10. Це – Ані Лорак – у неї 2-е місце (на першому – Григорій Лепс), Алексєєв – 7-е місце і Світлана Лобода – 9-е місце. Цікаво, що вони випередили в цьому списку Аллу Пугачову, Басту, Стаса Михайлова, Філіпа Кіркорова та Олену Ваєнгу.

Крім них, до списку бажаних артистів потрапили і інші відомі українці – Макс Барських (17-е місце), Софія Ротару (25-е місце), «Время и Стекло» (26-е місце), «Гриби» (29-е місце) і Потап з Настею (32-е місце).

Цікаво, що за бортом залишився Іван Дорн, який часто гастролює в Росії і навіть висунутий цьогоріч від цієї країни на премію MTV Europe Music Awards. Причина лише в одному – нові пісні Дорна не зайшли масового слухача.

Один із продюсерів, який побажав не називати імені, нам сказав: «Те, що ці артисти потрапили в топ-50, ще не означає, що вони реально з'являться в цьому шоу. Сумнівів не викликає Ані Лорак і Лобода. До того, що Лорак виступає всюди, всі вже звикли, а Світлані, після того, як їй зірвали двічі концерт в Одесі, нічого іншого не залишається робити. Решта артистів можуть просто побоятися їхати на зйомки, щоб не дати зайвий привід радикалам для зриву їхніх концертів в Україні наступного року. Можливо, в зйомках візьме участь Софія Ротару, яка і в минулі роки брала участь в "Огоньках".

Цікаво також, що в списку найбажаніших не було основних проектів Костянтина Меладзе – його брата Валерія, дружини Віра Брежнєвої, а також "ВІА Гри". Винятком стали MBand (40-е місце).

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Світ
В тему