1 Листопада 2017
Новини

Україна посилила контроль на кордоні з Росією

Україна посилила контроль на кордоні з Росією

Тенденції до загострення терористичних ризиків і загроз з боку осіб, які мають на меті дестабілізувати ситуацію в нашій державі, змушують сектор безпеки України значно посилити режимні заходи, включаючи охоронців державного кордону, які забезпечуватимуть посилення прикордонного контролю.

Відповідне доручення правоохоронці отримали від Ради Національної безпеки і оборони України. Про це повідомляє Держприкордонслужба.

«На державному кордоні заходи проводитимуться в усіх пунктах пропуску, і в першу чергу на українсько-російській ділянці та стосовно іноземців й осіб без громадянства, особливо з країн ризику», – йдеться у повідомленні.

Зокрема органи охорони державного кордону зосередять увагу на додатковому контролі за іноземцями під час їхнього прибуття в Україну. До заходів активно залучатимуться службові собаки та використовуватимуться технічні засоби контролю.

У разі виявлення підозрілих осіб прикордонники ініціюватимуть проведення особистих оглядів спільно із представниками ДФС, а також залучатимуть співробітників СБУ для здійснення поглибленого огляду усіх без виключення автотранспортних засобів, на яких в’їжджають в Україну такі особи, кажуть в Держприкордонслужбі.

Також, у рамках доручення Ради Національної безпеки і оборони України, Держприкордонслужба узгодила питання співпраці з усіма силовими структурами України для реалізації необхідних заходів.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна
В тему