1 Листопада 2017
Новини

Як ремонтують луцькі школи?

Як ремонтують луцькі школи?

Сьогодні радник міського голови Ігор Поліщук та начальник управління освіти міської ради Зіновія Лещенко інспектували якість виконання ремонтних робіт у закладах освіти. Вони побували у Луцькій ЗОШ І-ІІІ ступенів № 15, Будинку вчителя, Луцькій спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 1, Луцькому навчально-реабілітаційному центрі, інформує відділ інформаційної роботи міської ради.

Директор Луцької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 15 Олег Гребенюк розповів, що з вересня у школі ведуться масштабні ремонтні роботи. З міського бюджету на заміну даху було виділено 1,5 млн грн. Дах, якому 55 років, повністю замінено на метало-черепицю, зараз завершуються супутні роботи. Крім того проводиться укріплення металоконструкцій несучих стін. Це необхідно зробити, адже школа включена до проекту НЕФКО з впровадження енергоощадних технологій.  

Далі інспектори ознайомилися з ремонтними роботами Будинку вчителя і спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1. Зіновія Лещенко зауважила, що таких комунальних закладів, як Будинок вчителя в Україні залишилося небагато. На його базі відбуваються цікаві заходи, як для ветеранів педагогічної праці, так і молодих педагогів.

Приміщення Будинку вчителя було в поганому стані. З міського бюджету на його ремонт виділили півмільйона. За ці кошти завершується ремонт даху, встановлюються огороджувальні конструкції фасаду. Уже є проектно-кошторисна документація на ремонт, який планується розпочати наступного року.

Щодо школи № 1, то начальник управління освіти пояснила: «Протікав дах, що ставило під сумнів участь закладу у проекті НЕФКО. Близько 170 тисяч було виділено з міського бюджету на ремонт даху та ще 100 тисяч на ремонт спортивної зали».

Підсумовуючи сьогоднішній огляд, Ігор Поліщук зазначив, що у навчально-реабілітаційному центрі завершується капітальний ремонт актового залу, на який виділено 1,5 млн грн. Зал відбудовується за найновішими технологіями та стандартами, адже приміщення було непридатне для використання. Тож уже замінено водопровід, електромережу, зроблено сцену, встановлено вентиляцію, було зроблено натяжну стелю, встановлене спеціальне освітлення, буде вкладено підлогу. Уже замовлено стільці.

«Ми продовжуємо виконувати комплекс ремонтних робіт, які не заважають проведенню навчального процесу. Наступного року також плануємо проводити комплекс ремонтних робіт в освітніх закладах, щоб діти мали можливість навчатися у хороших умовах», – сказав Ігор Поліщук.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, Волинь
В тему