28 Жовтня 2017
Новини

Секс-скандал: з британської субмарини звільнили 9 військових

Секс-скандал: з британської субмарини звільнили 9 військових

Через івживання кокаїну і сексуальні стосунки з підлеглими під час виконання обов’язків з британської атомної субмарини  HMS Vigilant звільнили дев’ять військовослужбовців .
Про це повідомляє The Telegraph.

Члени екіпажу субмарини, яка є однією з чотирьох субмарин у британському флоті, що оснащені ядерними ракетами Trident, після результату тесту на наркотики були відправлені додому. "Ми не терпітимемо зловживання наркотиками службовим персоналом. Тих, у кого виявили невідповідність нашим високим стандартам, звільнено з служби" повідомив речник британського флоту. Тести показали, що моряки вживали кокаїн під час служби.

Скандал з наркотиками практично співпав з іншим скандалом, коли стало відомо, що командир субмарини і його заступник мали стосунки зі своїми колегами-жінками. Один з них підтримував позашлюбні стосунки з бортовим інженером, інший – з безпосередньою підлеглою.

Ще одного з моряків підозрюють в занятті сексом з повією у басейні. Інший військовослужбовець постане перед трибуналом за самовільне відлучення до своєї дівчини.

Глава Міноборони Британії висловив обурення у зв’язку зі скандалом, що призвело до закликів провести тести на наркотики по всьому флоту.

Нагадаємо, Міноборони Британії зняло заборону на службу жінок на субмаринах у 2011 році, перша жінка стала членом екіпажу підводного човна у 2013 році.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Світ
В тему