28 Жовтня 2017
Новини

Тисячі іспанців вийшли на вулиці на підтримку єдності країни

Тисячі іспанців вийшли на вулиці на підтримку єдності країни

Тисячі людей сьогодні зібралися на одній з площ Мадрида, щоб висловити свою підтримку єдності Іспанії. Про це повідомляє El Mundo. Учасники акції були налаштовані рішуче.

Зокрема, демонстранти вигукували гасла "Іспанія єдина", "За переворот – до в’язниці". Крім того, вони зібралися висловити підтримку діям уряду у протистоянні з владою Каталонії, закликавши його "не бути слабким". 

Нагадаємо, парламент Каталонії 27 жовтня проголосував за незалежність від Іспанії. "За" проголосували 70 депутатів, 10 були проти, двоє утрималися. Сенат Іспанії в свою чергу проголосував за застосування статті 155 Конституції Іспанії, що призупиняє самоуправління в Каталонії. Того ж дня прем'єр Іспанії розпустив парламент Каталонії та оголосив нові вибори.

Після повідомлення в офіційній газеті іспанського уряду, управління в Каталонії перейшло до уряду в Мадриді.  Зокрема, віце-прем’єра іспанського уряду Сораю Саенц де Сантамарію тимчасовою призначили  очільницею женералітату (уряду) Каталонії замість усунутого Карлеса Пучдемона.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Світ
В тему