22 Травня 2024
Новини

Втік до росії: підозру отримав відомий продюсер Юрій Бардаш

Втік до росії: підозру отримав відомий продюсер Юрій Бардаш

Продюсеру Юрію Бардашу, який втік до росії та закликає до захоплення Києва і Харкова, СБУ повідомила про підозру.

Про це повідомляє СБУ.

"Служба безпеки зібрала доказову базу на продюсера і музиканта Юрія Бардаша, який виправдовує війну рф проти України. На початку повномасштабного вторгнення він втік до росії, де розпочав широку інформкампанію на підтримку окупантів", - йдеться у повідомленні.

Для цього Бардаш регулярно публікує антиукраїнські дописи на сторінках власного Telegram-каналу із загальною аудиторією майже 50 тис. користувачів.

"Серед іншого - фігурант закликає до захоплення Києва та Харкова. Також Бардаш регулярно повторює тези російської пропаганди в ефірах рупорів кремля на відеохостингу YouTube", - додали у СБУ.

Ініційовані Службою безпеки експертизи підтвердили факти його інформаційно-підривної діяльності на користь агресора.

На підставі зібраних доказів слідчі Служби безпеки заочно повідомили Бардашу про підозру за чотирма статтями Кримінального кодексу України:

  • ч. 2 ст. 109 (публічні заклики до насильницької зміни конституційного ладу, а також розповсюдження матеріалів із закликами до вчинення таких дій);
  • чч. 1, 2 ст. 110 (розповсюдження матеріалів із закликами до зміни меж території на порушення порядку, встановленого Конституцією України);
  • ст. 436 (пропаганда війни);
  • ч. 1, ч. 3 ст. 436-2 (виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії рф проти України, глорифікація її учасників).

Оскільки фігурант переховується від правосуддя на території росії, тривають комплексні заходи для притягнення його до відповідальності за злочини проти нашої держави.

Нагадаємо, після того, як продюсер втік до москви, Юрій Бардаш знову розкручує українських артистів. За його словами відомо, що зараз він, нібито, займається просуванням трьох українських артистів, які проживають на тимчасово окупованих територіях Луганської та Донецької областей.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: київ, харків, війна з Росією, сбу
В тему