Уродженець села Височне Ратнівської громади відмовився брати повістку, бо сам доглядає хвору матір.
За ухилення від мобілізації Ратнівський районний суд присудив йому рік в'язниці, пишуть Волинські новини.
Сергія К., який з 2007 року перебував на обліку як військовозобов'язаний, у жовтні 2023-го військово-лікарська комісія визнала придатним до військової служби без обмежень.
![](https://t1.ua/prm_mat/budmaister.jpg)
![](https://t1.ua/prm_mat/budmaister_mob.jpg)
10 жовтня 2023 року працівники ТЦК намагалися вручити чоловіку повістку про необхідність з'явитися у пункт збору для подальшого відправлення до військової частини. Проте волинянин відмовився отримувати її. У призначений час він так і не з’явився у пункт збору, ухилившись від призову на військову службу під час мобілізації.
Обвинувачений визнав вину у скоєнні кримінального правопорушення. Причину неявки пояснив тим, що доглядає матір з інвалідністю ІІІ групи, яка має проблеми із слухом та не може фізично працювати. Чоловік зазначив, що вони живуть лише удвох на хуторі, а найближчі сусіди – приблизно за один кілометр. Також додав, що підстав для відстрочки від призову не має, у скоєному розкаявся, просив суворо не карати.
Суд визнав чоловіка винним у кримінальному правопорушенні, передбаченого статтею 336 КК України, та призначив покарання у виді обмеження волі на один рік.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.