24-річну жительку міста Волноваха Донецької області за підтримання публічного обвинувачення прокурорами Волинської обласної прокуратури суд визнав винною у державній зраді.
Про це інформує пресслужба обласної прокуратури.
Їй призначили покарання у виді 15 років позбавлення волі із позбавленням на три роки права обіймати посади у правоохоронних органах та посади, пов'язані з виконанням функцій представника влади, а також із конфіскацією майна.
![](https://t1.ua/prm_mat/kinezi.jpg)
![](https://t1.ua/prm_mat/kinezi_mob.jpg)
Окрім того, засуджену позбавили спеціального звання «старший лейтенант служби цивільного захисту».
За даними слідства, після окупації Волновахи російськими військами провідний інспектор відділу Волноваського районного управління ГУ ДСНС України у Донецькій області, підтримуючи проросійські ідеї, перейшла на бік ворога, зрадила Присязі особового складу органів і підрозділів цивільного захисту України та погодилася обійняти посаду інспектора в «государственном бюджетном учреждении «Пожарно-спасательный отряд г. Волноваха мчс днр».
Працюючи у псевдооргані, вона надавала окупантам допомогу у веденні підривної діяльності проти України та просувала ідеї проросійської спрямованості.
Окрім того, для подальшого встановлення у Волноваському районі Донецької області окупаційної влади, штучного створення у мешканців хибних уявлень про добрі наміри окупаційних військ та незворотного і стабільного існування на території влади рф та ідей «руского міра», «інспекторка» брала участь у агітаційних заходах та святкуваннях з нагоди російських свят.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.