19 Квітня 2024
Новини

На Харківщині чоловік ґвалтував свого 11-річного курсанта

На Харківщині чоловік ґвалтував свого 11-річного курсанта
Керівника «Десантно-спортивного навчально-тренувального центру» із Чугуєва суд визнав винним у зґвалтуванні 11-річного курсанта.

Йому присудили довічне ув'язнення. Про це йдеться у вироку.

У вироку не називається імені обвинуваченого, але, за даними Zaxid.net, йдеться про Миколу Ганжу, який керував громадською організацією «Десантно-спортивний навчально-тренувальний центр» у Чугуєві на Харківщині. У ньому діти проходили підготовку до майбутнього вступу у військово-морський ліцей. 

У суді розповіли, що 11-річний хлопчик прийшов на навчання в Центр у 2021 році. За його словами, він відвідував заняття кілька разів на тиждень, бо цікавився навчанням у військово-морському ліцеї. 

Тоді, як зазначається у вироку, керівник «виділив» його серед інших курсантів і почав вчиняти сексуальні дії, знімаючи це на відео. Чоловік неодноразово ґвалтував хлопчика, зокрема під час поїздок до інших міст.

На початку повномасштабного вторгнення росії хлопчик із мамою переїхали на Львівщину. Керівник приїздив і туди та зустрічався зі своїм учнем, щоб зґвалтував його.

За статеві зносини чоловік робив хлопчикові подарунки та платив гроші. Потерпілий розповів, що боявся розчарувати свого викладача, тому виконував його прохання. Якщо хлопець відмовлявся виконувати те, що хотів Ганжа, то чоловік погрожував, що покаже фото та відео іншим людям. 

Суд визнав Миколу Ганжу винним у розбещенні, сексуальному насильстві та зґвалтуванні 11-річного курсанта, а також виготовленні дитячої порнографії. 

Йому призначили довічне ув'язнення. Засуджений також має виплатити 500 тисяч гривень компенсації на користь постраждалого хлопця. 

А втім, попри велику кількість доказів керівник свою провину в суді не визнав. Він іще може оскаржити вирок.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: згвалтування, діти, суд
В тему