17 Квітня 2024
Новини

12-річна українка зібрала для військового 615 тисяч гривень

12-річна українка зібрала  для військового 615 тисяч гривень
12-річна Яна Степаненко пробігла на протезах 5 кілометрів та зібрала 615 тисяч гривень на біговий протез для захисника Олександра Рясного, який втратив ногу на війні.

Про це повідомила Львівська міська рада.

Благодійний проєкт «Незламна Яна біжить заради захисника» на платформі dobro.ua підтримали 754 донори з пожертвами як від українців, так і від іноземців. Загалом вдалося зібрати повну суму — 615 тисяч гривень.

У центрі «Незламні» (Unbroken) зауважили, що ця новина стала «найкращим подарунком» на день народження дівчинки, адже 16 квітня їй виповнилося 13 років. Тепер Яна повертається до Львова.

15 квітня дівчинка долучилася до змагання з благодійною метою — щоб зібрати кошти на біговий протез для 30-річного українського військового Олександра Рясного, який втратив ногу на війні. Важкого поранення він зазнав торік у вересні: уламок снаряда пошматував йому стегно. Наразі він уже на етапі активної реабілітації та протезування. 

Сама Яна Степаненко втратила обидві ноги 8 квітня 2022 року, внаслідок російського удару з ракетного комплексу «Точка-У» по залізничному вокзалу у Краматорську. Пізніше сім’ю дівчинки евакуювали до США, де вони скористались програмою протезування.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: війна з Росією, спорт, допомога
В тему