Про це повідомила Львівська міська рада.
Благодійний проєкт «Незламна Яна біжить заради захисника» на платформі dobro.ua підтримали 754 донори з пожертвами як від українців, так і від іноземців. Загалом вдалося зібрати повну суму — 615 тисяч гривень.
У центрі «Незламні» (Unbroken) зауважили, що ця новина стала «найкращим подарунком» на день народження дівчинки, адже 16 квітня їй виповнилося 13 років. Тепер Яна повертається до Львова.
![](https://t1.ua/prm_mat/budmaister.jpg)
![](https://t1.ua/prm_mat/budmaister_mob.jpg)
15 квітня дівчинка долучилася до змагання з благодійною метою — щоб зібрати кошти на біговий протез для 30-річного українського військового Олександра Рясного, який втратив ногу на війні. Важкого поранення він зазнав торік у вересні: уламок снаряда пошматував йому стегно. Наразі він уже на етапі активної реабілітації та протезування.
Сама Яна Степаненко втратила обидві ноги 8 квітня 2022 року, внаслідок російського удару з ракетного комплексу «Точка-У» по залізничному вокзалу у Краматорську. Пізніше сім’ю дівчинки евакуювали до США, де вони скористались програмою протезування.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.