29 Березня 2024
Новини

Поцілунки з підлеглими: у Рівному перевіряють начальника ТЦК

Поцілунки з підлеглими: у Рівному перевіряють начальника ТЦК

У соцмережі опублікували відео, де начальник Рівненського ТЦК підполковник Олександр Ярмошевич на робочому місці цілується зі своїми підлеглими-жінками.

На скандальні кадри вже відреагували у Сухопутних військах ЗС України. У відомстві почали службову перевірку, а ще  пообіцяли розібратися у нестатутних відносинах, і у встановленні секретного обладнання.

"З приводу оприлюдненого відео розпочато службову перевірку. Надалі належна оцінка буде надана як змісту змонтованого відеоряду, часового проміжку, так і факту встановлення таємного відеоспостереження у службовому приміщенні. Також ініційовано звернення до відповідних правоохоронних органів щодо сприяння у розслідуванні та об'єктивному, всебічному з’ясуванні всіх обставин події", — сказано у повідомленні.

На опублікованих кадрах видно, що спочатку Ярмошевич цілується та обіймається спочатку з блондинкою у військовій формі, яка потім іде із його кабінету з документами. Після чого до кабінету військкома заходить рудоволоса жінка також у військовій формі. Попередній сценарій повторюється.

Коли та за яких обставин було зняте відео, невідомо. Але, ймовірно, хтось установив у кабінеті Олександра Ярмошевича приховану камеру і стежив за ним. У Сухопутних військах також стало відомо, що у голови Рівненського ТЦК є дружина Валентина та син.

Сам начальник Рівненського ТЦК вже відреагував на скандал зі своєю участю. Він подякував у соцмережі за "особливу увагу" і заявив, що його позиція буде "незмінною і правильною". А після цього він опублікував кілька картинок із цитатами про ворогів та випробування.

Відомо, що Олександр Ярмошевич очолює Рівненський ТЦК із 2021 року. До цього він брав участь в АТО.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: рівне, війна з Росією, військкомат
В тему