11 Березня 2024
Новини

Захисниця «Азовсталі» написала книжку про полон

Захисниця «Азовсталі» написала книжку про полон

У травні 2022 року до російського полону потрапила українська журналістка, поетеса та військовослужбовиця Валерія Суботіна.

Про все, що з нею відбувалося за 11 місяців, вона описала у своїй книзі «Полон». Про це розповіли у пресслужбі видавництва.

«Полон» – це історія жінки, яку не зламали неволя, катування, неможливість контактів з друзями й рідними, пропаганда ворога. Вона свідок злодіянь рф», – так описують книгу.

Автор книги Валерія Суботіна народилася у Маріуполі. Українська журналістка, поетеса, військовослужбовиця, учасниця російсько-української війни. Валерія була у складі пресслужби полку «Азов».

17 травня 2022 року вона потрапила до російського полону, з якого була звільнена за обміном 10 квітня 2023 року.

«Їй судилося бути в полоні – спочатку в Оленівці, потім в Таганрозькій тюрмі – понад 11 місяців. Постійне спостереження, контроль, приниження, нелюдські умови утримування, критичний дефіцит їжі та води, намагання ворога зламати її фізично і морально, підкорити, залякати, підштовхнути до зради – все це відбувалося з нею. Допити та катування виснажували. Всі кола пекла, які вона пройшла за майже рік, Валерія описала в цій книжці», – розповіли у видавництві.

Передпродаж книги доступний на сайті.

Крім того, у видавництві зазначили, що зараз Валерія працює над наступною книжкою: «Азовсталь. Сталева пресслужба». Це автобіографічна оповідь офіцера запасу ЗСУ, що безпосередньо брала участь в обороні Маріуполя в складі пресслужби полку «Азов».

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: полон, війна з Росією, книги, полон
В тему