У Волинській області в залізничному пункті пропуску «Ягодин» днями викрили правопорушника.
39-річний мешканець Донеччини слідував до Польщі потягом «Київ-Хелм», - інформують у Держприкордонслужбі України.
Не маючи законних підстав для виїзду за кордон під час воєнного стану, чоловік спробував домовитися з інспектором про безперешкодний пропуск. За сприяння у незаконному перетинанні українсько-польського кордону українець давав прикордоннику 500 доларів та 450 євро неправомірної вигоди. Під час спроби підкупу інспектора донеччанина затримали.
![](https://t1.ua/prm_mat/kazanova.jpg)
![](https://t1.ua/prm_mat/kazanova_mob.jpg)
Наразі фігуранту кримінального провадження повідомлено про підозру за ст. 369 КК України «Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі» та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави у розмірі 90 840 гривень.
Заходи проводилися за процесуального керівництва Волинської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Західного регіону.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.