0 0000
Новини

Чи будуть луцькі дороги взимку чистими?

Чи будуть луцькі дороги взимку чистими?

Сьогодні відбулось виїзне засідання постійної комісії міської ради з питань торгівлі, послуг та розвитку підприємництва, під час якого обранці громади Олександр Козлюк, Сергій Шкода та Вікторія Побережна ознайомились із роботою Луцького спеціального комунального автотранспортного підприємства “Луцькспецкомунтранс”. Про це інформує відділ інформаційної роботи міської ради.

Як зауважив керівник підприємства Валерій Кузьмич, уже проведено необхідну підготовчу роботу до осінньо-зимового періоду. Навіть якщо сніг випаде завтра, вони готові виїжджати, чистити та посипати вулиці.

За словами Валерія Кузьмича, у зимовий період  для прибирання снігу підприємство має 18 одиниць спеціалізованої техніки. Уже заготовлено тисячу тонн піщано-соляної та 500 тонн щебенево-соляної суміші. Також підприємство закупило 900 тонн солі, яку незабаром мають доставити на склад.

Також він додав, що цьогоріч підприємство за власні кошти придбало один сміттєвоз. Однак, попросив у депутатів сприяння у виділенні коштів на придбання ще одного такого транспортного засобу.

Валерій Кузьмич наголосив, що у перспективі варто розглянути питання про будівництво підземних сміттєвих майданчиків. Це зняло би проблему засмічення території і протистояння між людьми, які переміщають контейнери для збору сміття з одного місця на інше.

Проте, чи не найбільшою проблемою для підприємства є відсутність працівників. Валерій Кузьмич зауважив, що люди звільняються і їдуть за кордон на роботу. Середня заробітна плата на підприємстві – 4 500 тис. грн.

 

 

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, Волинь
В тему