25 Лютого 2024
Новини

В Україні підсилять окремі ділянки фронту: що відомо

В Україні підсилять окремі ділянки фронту: що відомо
Передові командні пункти військових частин і підрозділів у районі ведення бойових дій відвідали головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський та міністр оборони Рустем Умєров та анонсували підсилення окремих ділянок фронту.

Про це Сирський написав у Facebook.

«Під час візиту ми детально проаналізували поточну ситуацію та обговорили необхідні подальші кроки. Зокрема, щодо використання потенціалу маневреної та позиційної оборони, а також підсилення окремих ділянок фронту», — зазначив головнокомандувач.

Сирський та Умєров заслухали командувачів угруповань військ щодо ситуації на ділянках їхньої відповідальності. Окупанти регулярно штурмують позицій українських військ. На багатьох напрямках обстановка складна та потребує постійного контролю, констатував Сирський.

Також головнокомандувач та міністр оборони поспілкувалися з командирами бригад та окремих батальйонів щодо стану справ на місцях й проаналізували проблеми, які виникають в бригадах. 

«Вкотре я звернув увагу командирів на важливість координації та належної оперативної взаємодії всіх Сил оборони, а також збереження життя наших захисників і захисниць», — додав Сирський.

На місці він невідкладно ухвалив декілька рішень «задля покращення боєздатності, стійкості та управління підрозділами». 

«Окремо подякував командирам бригад і підрозділів за рішучі дії та ініціативу. Попри складну ситуацію, наші воїни мужньо утримують рубежі та позиції. Ворог несе непоправні втрати», — резюмував головнокомандувач ЗСУ.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: збройні сили україни, війна з Росією
В тему