19 Лютого 2024
Новини

З Авдіївського коксохіму вийшов останній український батальйон

З Авдіївського коксохіму вийшов останній український батальйон

З Авдіївського коксохімічного заводу останніми вийшли бійці 25 окремого штурмового батальйону 47 окремої механізованої бригади.

Про це йдеться в заяві бригади. У батальйоні кажуть, що їм вдалося вибратися з коксохіму без втрат.

«Командування бригади зробило все можливе, аби вберегти наших воїнів, забезпечивши потужну вогневу підтримку», — пише бригада.

Бійці підкреслили, що з кінця жовтня 2023 року окупанти не полишали спроб захопити підприємство «м'ясними штурмами». Українські екіпажі Bradley, оператори FPV-дронів та піхота «перемелювали ворогів у безпрецедентних масштабах», кажуть у 47 бригаді.

«Кожен наш боєць увесь період часу чесно, гідно та мужньо виконував свій обов?язок. Честь! Інші підрозділи 47 ОМБр продовжують тримати оборону на визначених напрямках. Битва триває!» — резюмувала бригада.

Нагадаємо, вночі 17 лютого головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський повідомив, що ухвалив рішення вивести підрозділи з Авдіївки, що на Донеччині, щоб уникнути оточення та зберегти життя і здоров’я військовослужбовців.

Командувач Оперативно-стратегічного угруповання військ «Таврія» Олександр Тарнавський розповів, що військові вийшли з Авдіївки на заздалегідь підготовлені позиції.

Під час виходу деяка кількість бійців потрапила до російського полону.

За кілька днів до цього, 13 лютого, 110 окрема механізована бригада повідомила, що з Авдіївки вперше майже за два роки для відпочинку та ротації виведуть деякі її підрозділи, оскільки бригада вже не мала достатніх можливостей, щоб утримувати місто. Натомість у район Авдіївки терміново перекинули 3 окрему штурмову бригаду. У 3 ОШБр зазначали, що співвідношення сил у районі Авдіївки становило один до семи.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: донецьк, війна з Росією
В тему