Раніше судимий 48-річний житель м. Ковель організував діяльність та залучив до «бізнесу» шістьох спільників з числа раніше судимих та тих, хто відбуває покарання.
Про це повідомили у пресслужбі поліції Волині.
Спеціалізувалась група на продажі канабісу, амфетаміну, субутексу та солей «Альфа-PVP».
Організатора та так званого “таксиста” було затримано під час перевезення наркотиків з м. Івано-Франківськ до Волинської області.
Частину наркотиків організатор замовляв у постачальників, а наприклад канабіс, мав вирощувати його 43-річний спільник. Фігурант за допомогою «кустарного обладнання» – засобами підігріву, освітлення, провітрювання та підживлення ґрунту налагодив поетапний процес незаконного посіву, вирощування та збору рослин «коноплі» та подальшого виготовлення особливо небезпечного наркотичного засобу «канабісу».
![]()
Інший учасник злочинної групи працюючи таксистом здійснював доставку наркотиків клієнтам. Частина заборонених речовин реалізовувалась на території виправної колонії силами двох осіб, які відбувають покарання.
13 лютого оперативники спільно з колегами-правоохоронцями припинили протиправну діяльність фігурантів. Так, організатора та так званого “таксиста” було затримано під час перевезення наркотиків з м. Івано-Франківськ до Волинської області з метою спроби збуту великої партії психотропу «субутекс». У ході обшуку автомобіля було вилучено 100 блістерів з наркотичним засобом та 20 тисяч гривень.
Загалом у ході слідчих заходів було вилучено наркотичних засобів загальною вартістю майже 1 млн грн, чорнові записи та два автомобілі якими перевозились наркотики.
Наразі затримано організатора та трьох спільників. Усім фігурантам справи - сімом особам - планується повідомлення про підозру за ч. 2 ст. 307 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України.
Слідство триває.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.