14 Лютого 2024
Новини

Секрет луцького Зерна: ідея проєкту та спільний збір на розмінування з фондом «Повернись живим»

Секрет луцького Зерна: ідея проєкту та спільний збір на розмінування з фондом «Повернись живим»

Скульптура Зерно у центрі Луцька разом із благодійним фондом «Повернись живим» збирає донати на розмінування України. 

Зерно — це двометрова скульптура із нержавіючої сталі на розі вулиць Лесі Українки та Кривого Валу, - інформують в «Алгоритмі дій».

«Монумент вже стає магнітом уваги перехожих, — розповів Адам Харлампович, співзасновник платформи «Алгоритм дій», котра допомогла реалізувати проєкт. — Та це не просто скульптура  чи нова інстаграмна локація. Це проєкт з глибоким сенсом та великою метою. Сьогодні все працює на перемогу. І мистецтво — не виняток. Воно об’єднує нас і дарує надію».   

Зерно — монумент відродженню, потужний архетипний символ створення та відновлення, каже співавтор скульптури Олексій Золотар. Вона спонукає задуматися про циклічність життя, про відродження та відбудову. І одразу ж діяти — задонатити у фонд «Повернись живим». Кошти підуть на придбання металошукачів та іншого обладнання для розмінування України.

Як долучитися до збору? 

По-перше, переходьте на сайт Зерна. Там — інформація про скульптуру і кнопка для донатів.

По-друге, обов’язково підіть і подивіться на Зерно. Порефлексуйте. Відчуйте велич і потужну енергію цього символу. А далі — знайдіть інформаційну табличку, відскануйте QR-код та долучіться до збору.

А ще — робіть фото біля Зерна, поширюйте їх в соцмережах з хештегом #zernolutsk, аби про проєкт дізналися більше людей і підтримали ЗСУ.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: луцьк, війна з Росією, Відео T1.ua
В тему