У Львові з бронхів 8-річного Любомира видалили хвойну гілочку.
Як розповідають у Львівській обласній дитячій клінічній лікарні "Охматдит", влітку 2022-го року в хлопчика почала боліти спина і піднялася температура.
Місцева лікарка скерувала Любомира до однієї з лікарень Львова. Там йому поставили діагноз – правостороння пневмонія. Його пролікували антибіотиками та виписали додому. Та згодом симптоми повторилися.
![](https://t1.ua/prm_mat/kazanova.jpg)
![](https://t1.ua/prm_mat/kazanova_mob.jpg)
За словами медиків, мама хлопчика забила на сполох, коли він почав кашляти кров'ю.
Захворювання постійно рецидувувало. Ще більше її лякала постійна кровотеча під час кашлю у дитини.
"Після крайньої виписки з лікарні нам сказали, що це – туберкульозна пневмонія. Ми здавали всі можливі аналізи, робили всі обстеження, та ніхто не міг встановити причину", – розповідає жінка.
У "Охматдиті" лікарі зробили Любомирові бронхоскопію, під час якої виявили стороннє тіло в бронхах – маленьку хвойну гілочку. Вона і була причиною всіх симптомів.
Хірурги успішно видалили гілку, а дитину вже виписали додому.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.