Про це йдеться у трансляції сесії Червоноградської міської ради 25 січня.
Працівник ТЦК зазначив, що основна частина депутатів Червонограду вже була в місцевому ТЦК.
«Ми дуже вдячні. Ну і є 10 депутатів, скажу відкрито, які категорично не хочуть до нас прийти. Я дуже хочу вас запросити у нас пройти ВЛК для уточнення облікових даних. Я буду зачитувати прізвища, підійміть руку — представник ТЦК вручить вам повістку. Хто відмовляється — є акти відмови, прошу підписати», — сказав він.
![](https://t1.ua/prm_mat/budmaister.jpg)
![](https://t1.ua/prm_mat/budmaister_mob.jpg)
Міський голова Львова зауважив, що центр діє неподалік площі Ринок. Там можна отримати інформацію про вакансії, обрати бажану й одразу пройти співбесіду.
Вже після етапу відбору в співбесіді в обов'язковому порядку всі новобранці проходитимуть навчання.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.