28 Червня 2023
Новини

Першого заступника голови Тернопільської ОВА заарештували

Першого заступника голови Тернопільської ОВА заарештували

Першого заступника голови Тернопільської ОВА Ігоря Дем'янчука, якого НАБУ і САП підозрюють разом із головою Тернопільської облради Михайлом Головком в одержанні неправомірної вигоди, Вищий антикорупційний суд узяв під варту.

Про це журналісту «Слово і діло» повідомила керівниця відділу комунікацій ВАКС Олеся Чемерис.

«Вищий антикорупційний суд застосував до підозрюваного першого заступника голови Тернопільської обласної військової адміністрації запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Альтернативою йому визначили 805 тисяч грн застави», – сказала вона.

За інформацією журналістів, йдеться саме про Дем'янчука.

ЗМІ подавав до Вищого антикорупційного суду клопотання про трансляцію судових засідань із застосування запобіжних заходів підозрюваним у цій справі. Проте слідчий суддя ВАКС Олег Ткаченко відмовився це зробити, оскільки, на його думку, просити проведення трансляції засідання можуть лише учасники цього засідання, тобто сторона захисту або обвинувачення. До цього клопотання про трансляцію постійно розглядались і майже завжди задовольнялись.

Нагадаємо, 26 червня НАБУ і САП затримали голову Тернопільської облради Михайла Головка, першого заступника голови та заступника голови Тернопільської ОВА Ігоря Дем'янчука та Ігоря Гайдука відповідно. За даними слідства, вони висловлювали наполегливі прохання місцевому бізнесмену та волонтеру надати в цілому понад 2,4 млн грн за підписання актів виконаних робіт з будівництва та ремонту інфраструктурних об’єктів комунальним підприємством Тернопільської обласної ради, а також за здійснення оплати за заборгованістю Тернопільської ОВА перед ТОВ за роботи, які вже виконані та прийняті у 2022 році.

Такі неправомірні дії чиновників вчинялись попри те, що підприємець займався волонтерською діяльністю та всіляко допомагав силам оборони України. Голову Тернопільської облради та двох заступників голови Тернопільської ОВА затримали «на гарячому» одразу після одержання ними частини обумовлених коштів, а саме понад 600 тис. грн.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: тернопіль, війна з Росією
В тему