28 Червня 2023
Новини

Зеленський закликав легалізувати медичний канабіс

Зеленський закликав легалізувати медичний канабіс

Президент України Володимир Зеленський закликав парламентарів легалізувати медичний канабіс.

Це допоможе українцями долати "біль, стрес і травми війни". Про це президент сказав 28 червня у Верховній Раді, - пише УНІАН.

"Всі кращі світові практики, рішення, якими б складними або незвичними вони не були, повинні бути застосовані в Україні, щоб всім українським громадянам не довелося терпіти біль, стрес і травми війни", - сказав Зеленський.

Він заявив про необхідність розвивати в Україні галузь ментальної та фізичної реабілітації, що стосується як будівництва реабілітаційних центрів, так і підготовки відповідних кадрів.

"Зокрема, ми повинні нарешті чесно легалізувати для всіх, хто цього потребує, ліки на основі канабісу", - сказав президент.

Нагадаємо, Кабінет міністрів підтримав законопроект, що регулює використання в Україні рослин роду конопель (Cannabis) у медичних, промислових та наукових цілях. Як заявив міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко, таким чином МОЗ підготувало законодавчий ґрунт для забезпечення повного циклу виробництва препаратів на основі канабісу в Україні: від вирощування та переробки до повноцінного виробництва.

До цього голова Комітету Верховної Ради України з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування Михайло Радуцький зазначав, що урядовий законопроект про легалізацію медичного канабісу максимально нівелює ризики використання його не за призначенням.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: володимир зеленський, канабіс
В тему