10 Травня 2023
Новини

Уряд закріпив заборону на ввімкнення музики у громадському транспорті

Уряд закріпив заборону на ввімкнення музики у громадському транспорті
Кабінет міністрів фактично закріпив заборону для водіїв громадського транспорту на ввімкнення музики чи фільмів у салонах автобусів.

Про це повідомило Мінінфраструктури.

Тепер водії автобусів мають право не допускати до салону пасажирів, які створюють шум за допомогою технічних пристроїв — наприклад, гучно слухають музику або дивляться відео.

Водіям заборонили вмикати у громадському транспорті музику або фільми. Це дозволяється, тільки якщо в салоні є навушники, або ж на нерегулярних рейсах за згодою пасажирів. 

Нововведення стосуватимуться також таксі: музику водії тепер можуть вмикати, тільки якщо пасажир не заперечує.

Зазначається, що таку постанову ухвалили на виконання закону щодо підтримки національного музичного продукту й обмеження публічного використання музики держави-агресора, який Верховна Рада підтримала влітку 2022 року.

Відповідний закон про заборону музики у громадському транспорті Верховна Рада ухвалила ще в жовтні 2022 року. Тепер своєю постановою Кабмін закріпив цю заборону в правилах надання послуг пасажирського автомобільного транспорту.

У Комітеті з питань гуманітарної та інформаційної політики раніше пояснювали, що заборона стосується водіїв міського транспорту, а також приміських, міжміських, міжнародних маршрутів. За порушення до водіїв можуть застосувати дисциплінарні заходи, а підприємство — не допустити до конкурсів на перевезення.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: Україна, громадський транспорт, музика, кабінет міністрів
В тему