На полігонах білорусі військові навчання продовжили щонайменше до 9 липня.
Про це пише моніторингова група «Беларускі Гаюн». Відомо, що 3 липня, день незалежності білорусі, стане вихідним ??для всіх полігонів, а для деяких – і 2 липня.
Загалом навчання на білоруських полігонах продовжили так:
- Борисовський (227-й) – до 09.07;
- стрільбище №1 під Мінськом (Уруччя) – до 09.07;
- Гозький (під Гродном) – до 08.07;
- Брестський – до 09.07;
- Ріпище (Осиповичі) – до 08.07;
- Мар'їна Гірка – до 09.07;
- Лосвідо (під Вітебськом) – до 09.07;
- Неман (під Березівкою) – до 08.07;
- Обуз-Лісовий (під Барановичами) – до 08.07;
- Чепелево (під Слонімом) – до 08.07;
- Доманово (під Івацевичами) – до 08.07;
- стрільбище під Старими Дорогами – до 08.07;
- Заслонове (під Лепелем) – до 09.07.
«Беларускі Гаюн» зазначає, що незважаючи на збільшення тривалості навчань на полігонах, білоруська армія, як і раніше, не готова до наступальних операцій. А єдине, на чому така підготовка позитивно позначилася, – то це на можливості оборонятися. Також відзначають прогрес військових у навичках пілотування.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
На кордоні з білоруссю готові до евакуації населення
Сьогодні, 17:34
Чи будемо влітку з водою, а взимку – з теплом?
Сьогодні, 16:56
Як експериментальний проєкт для ВПО реалізують на Волині
Сьогодні, 14:32
На Закарпатті прикордонники викрили організаторку шлюбної схеми для незаконного виїзду за кордон
Сьогодні, 12:46
Помер захисник з Волині Василь Сіжук
Сьогодні, 10:57
Захисники знищили 1 390 окупантів за минулу добу
Сьогодні, 09:17
У Запорізькій області загинув воїн Анатолій Кривош з Волині
Сьогодні, 08:17
Реклама







