14 Квітня 2023
Новини

Перший великий сольний концерт YAKTAK у Луцьку: де і коли

Перший великий сольний концерт YAKTAK у Луцьку: де і коли

Його голос закохує з перших нот, а його пісні залишаються в серці вже після першого прослуховування. 30 квітня у Луцьку у РЦ Промінь із першим великим сольним концертом виступить талановий та харизматичний YAKTAK. 

YAKTAK — це поп, реп, рок в одному поєднанні. Він не має стильових кордонів, але має своє чітке бачення.

У молодого виконавця, який вже встиг стати надзвичайно популярним серед шанувальників, є велика амбітна ціль — витіснити російські треки зі всіх топ-чартів. І це артистові чудово вдається, адже його пісні «Не мовчи», «Чекає вдома», «Ти така вродлива», «В пустій кімнаті» з легкістю залітають в тренди YouTube, збирають мільйони переглядів та завойовують серця слухачів.

Ще однією особливістю YAKTAK є гітара. На кожну композицію вона одягається у образ, який перегукується із піснею, із словами та музикою, що звучать. 

“Пісні YAKTAK влучно поєднуються з життєвими переживаннями кожного з нас! Адже він співає мовою душі, тож у нього є що Вам сказати" – запрошують на концерт організатори VINIL Concert agency.

Квитки за посиланням:  

https://mssg.me/rvqxe

Концерт у Луцьку є частиною всеукраїнського туру Ярослава, також концерти відбудуться в таких містах : Львів, Тернопіль, Чернівці, Івано-Франківськ, Ковель, Хмельницький, Вінниця та багато-багато інших!

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: музика, культура
В тему

Останні матеріали