26 Березня 2023
Новини

В Україні загинули троє добровольців з Польщі

В Україні загинули троє добровольців з Польщі

Упродовж тижня свої життя за Україну віддали троє добровольців з Польщі. Усі троє  померли внаслідок тяжких поранень, отриманих на сході України під час ворожого артилерійського обстрілу.

Про це повідомив міністр Ради міністрів Республіки Польща Міхал Дворчик. Він також розповів, що стан поранених 16 березня поблизу міста Часів Яр польських волонтерів значно покращився: один вже дістався Польщі, інший – готується до повернення додому.

За словами Дворчика, вранці 26 березня, у лікарні Дніпра помер тяжко поранений доброволець з Польщі. Він став третім громадянином Польщі, котрий загинув унаслідок розв'язаної Росією війни проти України упродовж останнього тижня.

"Вранці в лікарні Дніпра помер важкопоранений доброволець. Трагічний тиждень – загалом загинуло 3 наших співвітчизників, які воюють на стороні України", – зазначив польський урядовець.

Ще одного добровольця з Польщі, який отримав тяжкі поранення, змогли перевезти до Києва.

Натомість новини щодо поранених волонтерів з Польщі більш обнаділиві. Після того, як напередодні стало відомо, що волонтер з легкими пораненнями вже повернувся додому, стало відомо про поращення стану його колеги, котрий з тяжчики пораненнями був госпіталізований в одну з лікарень Дніпра.

"Стан пораненого волонтера настільки покращився, що незабаром він поїде додому через Львів", – зауважив Дворчик.

Імені воїнів, які віддали життя у боях за Україну з російськими окупантами урядовець не назвав.

Однак напередодні кореспондент Polsat News Матеуш Ляховський розповідав про загибель командира взводу Іноземного легіону на ім'я Міхал. Воїн добровільно прибув захищати Україну ще у квітні минулого року. Узимку отримав поранення і їздив на лікування у рідну країну, однак вже на Різдво приїхав до побратимів на фронт.

За місяць у Міхала закінчувався річний контракт і він планував поверутися до Польщі і продовжити службу у Збройних силах рідної країни. Однак російський обстріл обірвав життя мужнього воїна, якому нещодавно президент України Володимир Зеленський вручив орден "За мужність".

Ще одним загиблим у боях з російськими загарбниками поляком став, за даними "Укрінформу", 48-річний Павел, який у минулий понеділок потрапив на фронті під артилерійський обстріл. Раніше він був нагороджений Головнокомандувачем ЗСУ Валерієм Залужним.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, війна з Росією, польща, загибель
В тему