7 Лютого 2023
Новини

На Волинь привезли партію вакцини від COVID-19 для дітей

На Волинь привезли партію вакцини від COVID-19 для дітей

На Волинь для дітей від 5 до 11 років привезли партію спеціальної вакцини Comirnaty/Pfizer.

Наразі 200 доз препарату розподілили у заклади охорони здоров’я області. Про це розповів Суспільному керівник обласного управління охорони здоров’я Юрій Легкодух.

З його слів, для вакцинації дітей від 5 до 11 років використовують педіатричну форму вакцини проти COVID-19. Первинний курс складається із двох доз, що вводяться з інтервалом від 21 до 28 днів. Охочі щепити дітей про наявність вакцини можуть дізнатися у сімейного лікаря, з котрим укладена декларація, або звернутися в центр/пункт вакцинації.

«Кожен центр ПСМД (Центр первинної медико-санітарної допомоги – ред.) формує свої потреби у вакцині, залежно від кількості дітей, які ведуть лікарі, кількості декларацій тощо. Далі ці заявки формують і обробляються по всій області і відправляються дані на Міністерство охорони здоров’я, які розподіляють вакцини по регіонах», – додав посадовець.

Юрій Легкодух зазначив, що для дітей віком від 12 років використовують «дорослу» вакцину Comirnaty/Pfizer за схемою – дві дози з інтервалом три-чотири тижні. Згідно з інформацією на сайті МОЗ, єдиним постійним протипоказанням до щеплення проти коронавірусної інфекції є важка алергічна реакція на компоненти препарату або на першу дозу вакцини.

Як повідомляли, на початку січня на Волині розпочалася вакцинація дітей від п’яти до 11 років проти коронавірусної інфекції. Перша партія доз вакцини Comirnaty/Pfizer становила 400 доз.


Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: Волинь, вакцинація, коронавірус, діти
В тему