11 Січня 2023
Новини

Справу нардепки Констанкевич скерувала до суду

Справу нардепки Констанкевич скерувала до суду

Обвинувальний акт стосовно народної депутатки Ірини Констанкевич, якій інкримінують недостовірне декларування, до суду скерувала Спеціалізована антикорупційна прокуратура.

Вона не вказала орендовану квартиру в Києві. Про це повідомляє пресслужба САП.

«11 січня 2023 року прокурор САП за матеріалами досудового розслідування НАБУ скерував до суду обвинувальний акт про обвинувачення чинного нардепа в умисному внесенні завідомо недостовірних відомостей до щорічної декларації за 2020 рік», – інформує відомство.

Слідством, яке розпочато за матеріалами Національного агентства з питань запобігання корупції, встановлено, що у декларації за 2020 рік народний депутат не вказала квартиру в Печерському районі Києва вартістю близько 2,5 млн грн. Це житло перебувало у неї в оренді протягом 2020-2021 років.

Нагадаємо, НАБУ і САП повідомили про підозру двом нардепкам Ірині Констанкевич та Маргариті Шол. За версією слідства, вони не вказали орендовані квартири в Печерському районі Києва вартість 2,5 і 5 млн грн відповідно.

Як встановило НАЗК, нардепка Констанкевич не вказала у декларації квартиру в Києві, яка була в неї в оренді на підставі договорів від 29 і 31 серпня 2019 року та 30 листопада 2020 року. Сама депутат пояснила, що нібито користувалася цією квартирою періодично протягом 2020 року менше 183 днів і лише під час виконання депутатських повноважень.

Однак НАЗК це пояснення не врахувало. У Нацагентстві зазначили, що депутатка навіть отримувала компенсацію з державного бюджету за оренду цієї квартири.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: ірина констанкевич, суд
В тему