Банкноти номіналом 100 гривень зразка 2014 року НБУ запустить в обіг 19 грудня із підписом голови Національного банку Андрія Пишного.
Також на них буде рік випуску. Про це повідомила пресслужба НБУ.
Там вказують, що нові банкноти введуть у межах планового випуску. Це потрібно для забезпечення готівкового обігу необхідною кількістю банкнот такого номіналу на заміну зношених, пошкоджених та вилучених з обігу.
Водночас банки продовжать приймати від клієнтів банкноти номіналом 100 гривень зразків попередніх років випуску та видаватимуть їх без обмежень.
В НБУ нагадують, що, відповідно до законодавства, на банкнотах розміщується підпис чинного голови Національного банку України.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
Захисники ліквідували 1 320 окупантів за минулу добу
Сьогодні, 09:23
На Запоріжжі загинув воїн з Волині Сергій Шуляр
Сьогодні, 08:51
Помер захисник з Ковельщини Микола Михалевич
Сьогодні, 08:41
Помер захисник з Любешева Іван Сокирка
Сьогодні, 08:34
У Запорізькій області загинув захисник з Волині Григорій Кошелюк
Сьогодні, 08:13
Зеленський анонсував збільшення виплат військовим
12 Червня 2026
Омбудсмен перевірить інцидент із ТЦК та стріляниною у Луцьку
12 Червня 2026
Реклама







