30 Листопада 2022
Новини

У Львівській області заборонили діяльність УПЦ МП

У Львівській області заборонили діяльність УПЦ МП

Рішення про заборону діяльності релігійних організацій Української православної церкви московського патріархату на території Львівської області ухвалили депутати облради.

Це сталося у вівторок, 29 листопада, - повідомляє пресслужба облради.

Депутати також звернулися до ВР із закликом внести зміни до закону України «Про свободу совісті та релігійні організації», який би забезпечив виконання рішення про заборону діяльності Української православної церкви московського патріархату.

Це друге звернення львівських депутатів до Верховної Ради. Вперше депутати прийняли таку ж заяву про заборону діяльності УПЦ Московського патріархату та звернулися до керівництва держави для того, щоб заборонити діяльність цієї церкви за «антиукраїнську та антидержавну позицію» ще у червні.

Крім цього, депутати радили органам місцевого самоврядування провести загальні збори релігійних громад, щоб сприяти зміні їхнього підпорядкування.

Нагадаємо, днями у церквах УПЦ МП на Тернопільщині та Прикарпатті провели обшуки – там знайшли антиукраїнські матеріали.

Раніше СБУ прийшла з перевіркою до Івано-Франківської єпархії УПЦ МП. Також провели обшуки на територіях Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври у Києві, Корецького Свято-Троїцького монастиря та у приміщеннях Сарненсько-Поліської єпархії УПЦ у Рівненській області.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: львів, війна з Росією, церква
В тему