27 Листопада 2022
Новини

Звільнили ще 12 українців: захисники Маріуполя й острова Зміїний

Звільнили ще 12 українців: захисники Маріуполя й острова Зміїний

Україна здійснила черговий обмін полоненими з РФ.

Додому повернулися 12 українців, серед яких – захисники України й троє цивільних.

Додому повертаються воїни, котрі захищали Маріуполь, ЧАЕС і острів Зміїний. Про це повідомив очільник Офісу президента України Андрій Єрмак.

"Черговий обмін полоненими. Нам вдалося звільнити 12 наших людей. Серед них – четверо бійців ВМС, двоє нацгвардійців, прикордонників, один із ТрО, а також троє цивільних – подружжя та чоловік, який вважався зниклим безвісти. Серед військових – двоє офіцерів, а також семеро рядових і сержантів. Додому їдуть воїни, які захищали, зокрема, Маріуполь, ЧАЕС і острів Зміїний", – зазначено в повідомленні.

За даними Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими, врятовані з полону служать у лавах Донецького прикордонного загону, 1-го окремого батальйону охорони особливо важливих державних об'єктів, 35-ї окремої бригади морської піхоти імені контрадмірала Михайла Остроградського, 2-го окремого стрілецького батальйону тероборони,1-го окремого Феодосійського батальйону морської піхоти та 36-ї окремої бригади морської піхоти імені контрадмірала Михайла Білинського.

"Наймолодшому зі звільнених захисників виповнилося 27 років, найстаршому – 47 років. Щонайменше п’ятеро з визволених мають поранення або хвороби", – додали в Координаційному штабі.

Єрмак також нагадав, що лише за поточний тиждень з ворожого полону вдалося витягти майже 100 українців, переважна більшість із яких захищала Україну зі зброєю в руках.

"За останній тиждень нам вдалося повернути 98 українців. Працюємо над звільненням усіх наших людей. Не зупиняємося. Дякую за роботу Координаційному штабу з питань поводження з військовополоненими", – зазначив очільник ОПУ.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, війна з Росією, полон
В тему