3 Жовтня 2022
Новини

Українські захисники показали себе «дуже добре» під час контрнаступу – Пентагон

Українські захисники показали себе «дуже добре» під час контрнаступу – Пентагон

Прогрес захисників України на Херсонщині свідчить про зміну динаміки бою.

Про це в інтерв’ю CNN сказав міністр оборони США Ллойд Остін.

«Те, що ми зараз бачимо, це певним чином являє собою зміну в динаміці бою», – зауважив він.

За його словами, українські захисники показали себе «дуже добре» під час контрнаступу у Харківській області, після чого почали просуватися далі. Глава Пентагону підкреслив, що на Херсонщині також ЗСУ досягають успіхів.

Остін зазначив, що це можна пояснити якісним навчанням та практичним досвідом військових. Крім того, він назвав ефективним використання зброї, наданої США та іншими союзниками.

Окремо міністр оборони США відзначив ефективність використання українськими військовими ракетних комплексів HIMARS. Саме за допомогою цієї зброї вдалося ліквідувати значний потенціал російських окупантів.

Нагадаємо, що Сенат США ухвалив виділення 350 мільярдів доларів на відновлення України. Також президент США Джо Байден підписав закон про продовження фінансування американського уряду. Документ включає додаткову фінансову допомогу для України.

Крім того, Сполучені Штати готові виділяти Україні 1,5 млрд доларів на місяць для підтримки її фінансів, а також переконують Євросоюз виділяти аналогічні суми.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: війна з Росією, сша
В тему

Останні матеріали