1 Жовтня 2022
Новини

«Чергової Бучі ніхто чекати не буде»: чи є загроза вторгнення з Білорусі

«Чергової  Бучі ніхто чекати не буде»:  чи є загроза вторгнення з Білорусі

Якщо російські війська спробують знову вторгнутися до України з боку Білорусі, то дозволу на це у самопроголошеного президента Олександра Лукашенка вони не запитуватимуть.

У разі такого вторгнення Україна не буде "сентиментальною" і ніхто не чекатиме на чергову "Бучу".

Про це радник Офісу президента України Олексій Арестович розповів у розмові з російським опозиціонером, юристом, адвокатом Марком Фейгіним.

Радник ОП натякнув, що ЗСУ вживуть заходів ще до того моменту, як російські війська перетнуть білорусько-український кордон.

"Лукашенко  нікуди не подінеться. Якщо російські війська зайдуть, вони зайдуть без запитань. Запитання – чи підуть вони, знаючи, що їх очікує тут.

Друге – що буде з ними, коли вони спробують перейти кордон. А за моїми відчуттями, цього разу ми сентиментувати не будемо. Я маю на увазі – не коли вони перетнуть кордон, а до того, як вони перетнуть кордон. Чекати на чергову Бучу ніхто вже не буде", – наголосив Арестович.

Нагадаємо, секретар РНБО Олексій Данілов заявив, що Лукашенко навряд чи ухвалить рішення про вторгнення своїх військ до України. Якщо ж це таки станеться, то Білорусь отримає таку відповідь, на яку не розраховувала.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, білорусь, олександр лукашенко, війна з Росією
В тему