30 Вересня 2022
Новини

У Лимані ЗСУ, ймовірно, оточили окупантів – аналітики

У Лимані ЗСУ, ймовірно, оточили окупантів – аналітики

У районі Лимана Донецької області ввечері 29 вересня українські захисники, ймовірно, завершили оточення російських окупантів.

Про це повідомляє Інститут вивчення війни (ISW).

Зазначається, що ЗСУ прорвали оборону рф у районі Ставок, що за 10 км на північ від Лиману. Вони перерізали дорогу Торське-Дробишеве, яка була останнім шляхом постачання та виїзду для російських загарбників, що утримують лінію на захід від Лиману.

Крім того, у матеріалі наголосили, що ворожі підрозділи БАРС-13 і 752 мотострілецького полку 20 загальновійськової армії опинилися у «надзвичайно складній» ситуації. Саме вони утримували оборону у районі Дробишевого та Лиману.

За даними аналітиків, українські бійці атакують ворога у Лимані з 3 напрямків. Вони вже перерізали доступ ворога до критичної дороги Сватове-Лиман, яка є основною наземною лінією зв’язку (GLOC), що підтримує угруповання росіян у самому місті.

«Українські війська зможуть взяти Лиман», – підсумували в ISW.

Нагадаємо, напередодні в Інституті вивчення війни зазначали, що ЗСУ просунулися на захід, північ і північний схід від Лиману, оточуючи російські війська. Крах окупантів у цьому районі матиме серйозні наслідки для них на півночі Донецької та західній частині Луганської областей.

У Генштабі ЗСУ повідомили, що росія продовжує направляти до районів ведення бойових дій лише відмобілізований, низькокваліфікований особовий склад. Зокрема, 26 вересня до Лимана Донецької області вибули 7 одиниць танків, 2 з яких потрапили в ДТП під час прямування.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: війна з Росією, донецьк
В тему

Останні матеріали