21 Вересня 2022
Новини

На росії путін оголосив часткову мобілізацію

На росії путін оголосив часткову мобілізацію
Часткову мобілізацію в рф оголосив президент росії володимир путін.

Про це він сказав у своєму відеозверненні, яке транслювали зранку 21 вересня, - пише hromadske.

За словами путіна, він підтримав пропозицію міністерства оборони. Мобілізаційні заходи розпочнуться вже 21 вересня. путін обіцяє, що мобілізовані отримають такі ж гарантії, як контрактники.

За його словами, призову на військову службу підлягатимуть ті громадяни, які перебувають у запасі, та ті, хто проходив службу у збройних силах, має певні військово-облікові спеціальності та досвід. Також путін обіцяє, що мобілізовані перед відправленням до військових частин будуть проходити військовий вишкіл.

Після промови російського президента опублікували наказ про часткову мобілізацію. На цей період звільнення з військової служби можливе за віком, станом здоров'я та вироком суду про ув'язнення. Контракти на військову службу будуть діяти до закінчення часткової мобілізації.

Крім того, президент рф заявив, що «цілі спецоперації» не змінилися: зокрема запевняє, що окупанти захопили майже всю Луганщину, а бої на Донеччині тривають.

Він доручив уряду та міноборони визначити правовий статус «добровольців та ополченців Донбасу»: їх хочуть прирівняти до кадрових військових рф.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: володимир путін, війна з Росією
В тему