9 Вересня 2022
Новини

Скільки ракет залишилося в росії

Скільки ракет залишилося в росії

У росії дефіцит точних ракет «Іскандерів», але радянських ракет вистачить ще на три роки.

«Іскандер» залишилося менше 200, але рф накопичила багато застарілих ракет С-300, яким вже понад 30 років і їх треба утилізувати. На цьому наголосив представник Головного управління розвідки Міноборони Вадим Скібіцький в інтерв'ю «УП».

«У них дефіцит Іскандерів, у них залишилося менше 200 – це реальність. Іскандер зараз застосовується дуже рідко. Востаннє, буквально у серпні, коли вони закидали у район Києва, з території білорусі. Кількість ракет залежить від цього, що сьогодні застосовує рф. Ми порахували: С-300 – це ракети, що знаходяться на зберіганні вже понад 30 років, а більшість із них років 35-40. Це насправді ракета, яку треба виводити із бойового складу. Її перероблюють. Їх близько 7 тисяч», - розповів він.

За словами Скібіцького, росії простіше випустити ці ракети по Україні замість утилізації.

«Якщо порахувати скільки вони їх використовують, то їм вистачить цих ракет ще на 3 роки. Систем Калібр, за підрахунками, вони могли виготовляти на рік 150-180 ракет. І той запас, який вони мають, вони вже зберігають, тому що близько 70% комплектуючих не російського виробництва», - додав він.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: війна з Росією, росія
В тему