30 Липня 2022
Новини

«Позивний у мене «Комарик» – бо маленький, але кусючий!», – боєць Волинської бригади тероборони

«Позивний у мене «Комарик» – бо маленький, але кусючий!», – боєць Волинської бригади тероборони

2013-го року в руках у Валерія Віталійовича, бійця 100 Окремої Бригади Територіальної Оборони Волині,  вибухнула каністра з бензином. Обгоріло три чверті поверхні тіла. Після тривалого лікування та реабілітації пан Валерій одержав другу групу інвалідності…

А за рік – 2014-го – в Україні почалася війна. І Валерій Віталійович… вирішив іти захищати Батьківщину!

«Чоловіче, чи Ви здуріли – на війну з другою групою інвалідності?!», – сказали йому у військкоматі.

Проте невгамовний чоловік приходив знову і знову. За четвертим разом хтось із співробітників військового комісаріату «змилувався» і підказав:

«Якби ж у Вас хоча б не друга, а третя група…».

Лікарів, щоправда, довелося неабияк вмовляти – проте вже за кілька днів наш герой мав таки «третю групу» і був призваний до війська!

У ЗСУ пан Валерій прослужив три роки, відбувши дві тривалі ротації в зону проведення АТО/ООС – Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Рубіжне...

А після широкомасштабного вторгнення рф 24 лютого 2022 року… вирішив знову стати до лав ЗСУ!

«Жінка, правда, була проти. Але потім зрозуміла, що не зможе мене відговорити – і таки відпустила», – трохи ніяковіючи розповідає «Комарик».

А тепер тримайтеся за свої крісла, стільці, табуретки обома руками! – З Перемогою на «Комарика» чекає п’ятеро «комаренят» – дві донечки і трійко синів!

Пан Валерій аніскільки не скаржиться на здоров’я і стверджує, що у свої 40 років почувається «на 20». І запевняє, що він та його товариші… неодмінно складуть зброю:

«Зброю ми справді складемо – після капітуляції московії і Параду Перемоги! Тоді із чистою совістю ми занесемо її на склади і здамо на зберігання…».

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Волинь, луцьк, війна з Росією, збройні сили україни
В тему

Останні матеріали