30 Липня 2022
Новини

«Я не можу зараз подарувати сину обійми, але можу – мирне майбутнє», - парамедик 14 ОМБр

«Я не можу зараз подарувати сину обійми, але можу – мирне майбутнє», - парамедик 14 ОМБр

Надія тендітна і невисока на зріст. Вона – бойовий медик, і разом зі своїм підрозділом захищає Україну на Донбасі.

 Таких, як вона, діловою мовою називають професіоналами, а побратими кажуть просто: "Надя – медик від Бога"!

Годі порахувати, скільки на рахунку цієї тендітної Надії врятованих життів, втім, сама вона каже, що досі пам’ятає першого пораненого, якому надавала допомогу.

-Це було кульове поранення в грудну клітину і пневмоторакс… І я досі тактильно, через рукавички, пам’ятаю відчуття тіла воїна, якого рятувала. Звісно, відтоді дуже багато змінилося, змінилося в головах кожного з нас, і в серцях… Ми навчилися діяти в ситуаціях, в яких, здавалося, не впораємося. Ще півроку тому я не могла уявити, що одночасно необхідно буде рятувати 15 поранених бійців… Але нам вдалося. 

У Князівській 14 омбр Надія служить з 2016 року. Каже, з дитинства мріяла про фах військового. І хоча пішла вчитися на медика, вже коли складала випускні іспити, знала, що йде до війська. На випускний не пішла: того ж дня поїхала вже на полігон.

До сьогодні, каже Надя, про свій вибір жодного разу не пошкодувала.

-Я тут на своєму місці, я роблю те, що можу і вмію. Та у всьому, що мені вдається, велика заслуга, - людей, які поряд зі мною, побратимів, мого підрозділу. На фронті вони для тебе більше, ніж сім’я. Це люди, від яких залежить твоє життя. І доля країни…

Удома на Надю чекає маленький 3-річний син. Хлопчик чекає на маму з бабусею, мамою Наді, яка з розуміння поставилася до рішення доньки в нинішній час «не засиджуватися в декреті».

-Шалено скучаю за своєю малечею. Я не можу зараз подарувати своєму синові обійми, але я роблю все можливе для того, аби подарувати йому мирне майбутнє… Коли думаю про синочка, завжди усміхаюся. І це допомогає відволіктися від нашого сьогодення...

Сама Надя не будує далеких планів на майбутнє, бо не знає, що може чекати на кожного з нас навіть за півгодини. Одне вона знає напевне – відвоюємо і повернемо до життя всі окуповані території, включно з Кримом. Треба вірити і боротися. Перемога буде за нами!

Україна – сильна!  Як і ця тендітна жінка з чудовим ім'ям Надія...

#14омбр_Князівська_бригада

#народжена_та_загартована_в_боях

#Князівни_теж_воюють

#russia_must_be_destroyed

#stoprussia

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, війна з Росією, збройні сили україни
В тему