29 Липня 2022
Новини

В Україні в кожній новобудові тепер має бути бомбосховище

В Україні в кожній новобудові тепер має бути бомбосховище
Законопроєкт №7398, що унормовує забудову територій з обов’язковою наявністю бомбосховищ, ухвалила Верховна Рада.

Про це вказано на сайті парламенту.

Законопроєктом парламентарі ініціювали термінове розгортання в Україні мережі захисних споруд цивільного захисту (бомбосховищ та укриттів у новобудовах).

Вони захищатимуть громадян від воєнних злочинів, які вчиняють російсько-окупаційні війська. Так, усі придатні для укриття об'єкти зобов'яжуть за потреби готувати до приймання населення в 12-годинний термін.

З-поміж іншого, депутати пропонують, щоб у містобудівній документації на регіональному та місцевому рівні з?явився розділ про інженерно-технічні заходи цивільного захисту. Затверджувати документи в разі відсутності цього розділу буде заборонено.

До слова, війна показала, що в Україні мало надійних укриттів, як зазначила Олена Шуляк. За її словами, значна частина таких укриттів не обладнані евакуаційними виходами, там немає доступу до систем водопостачання та водовідведення. До всього, вони не пристосовані для зберігання харчів та не спроможні захистити населення в разі застосування зброї масового ураження.

«Наша система цивільного захисту не в змозі повною мірою забезпечити захист людей від ризиків, пов’язаних з бойовими діями, особливо якщо зважити на відверто варварський характер ведення війни, який практикується росією», — наголосила голова партії.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: війна з Росією, будинок, Україна
В тему

Останні матеріали