11 Липня 2022
Новини

лукашенко готується до перевороту з боку своїх офіцерів

лукашенко готується до перевороту з боку своїх офіцерів

До перевороту з боку офіцерів після того, як вони висловили незгоду з війною росії в Україні, готується самопроголошений президент білорусі олександр лукашенко.

Про це пише видання Newsweek.

Видання пише, що старші офіцери п'ятої бригади спецназу у відкритому листі застерегли лукашенка проти відправки військ до України, назвавши таке рішення «самовбивством у чистому вигляді».

«Вступивши у війну проти України, білорусь буде вигнана із спільноти цивілізованих держав і на довгі роки стане міжнародним ізгоєм», – написали військові.

«Окупація росією міжнародно визнаної території України, яка є другом нашої держави, і її спроба втягнути білорусь у нічим не спровоковану війну проти суверенної держави може розглядатися лише як руйнація суверенітету білорусі», – йдеться у листі.

Військові також написали, що росія порушує перший пункт конституції білорусі – про те, що республіка має незалежність у внутрішній та зовнішній політиці».

Нагадаємо, раніше олександр лукашенко говорив, що не прагне воювати в Україні, оскільки «його країні ця війна не потрібна». Проте з перших днів вторгнення білорусь негласно допомагає росії.

В ОПУ заявляли, що Україна готова до сценарію із можливим нападом білорусі. Водночас, в Інституті дослідження війни вважають малоймовірним наступ на Україну з боку білорусі.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: олександр лукашенко, війна з Росією, білорусь
В тему

Останні матеріали