7 Червня 2022
Новини

Як в Україні почнеться новий навчальний рік

Як в Україні почнеться новий навчальний рік

В Україні у школах, університетах та закладах професійно-технічної освіти з 1 вересня навчальний рік розпочнеться у режимі офлайн.

Про це в ефірі телемарафону повідомив заступник міністра освіти та науки Андрій Вітренко.

«Щодо початку нового навчального року: хочу повідомити усім батькам, усім школярам, студентам, що 1 вересня навчальний процес в Україні буде відновлено в режимі офлайн. І всі діти, студенти, учні мають піти до шкіл, університетів, коледжів, закладів професійно-технічної освіти. Тобто, я закликаю наших дітей готуватися до офлайн-процесу в українській освіті», – заявив Вітренко.

Як відбуватиметься процес навчання у закладах, що перебувають у зоні бойових дій чи біля лінії фронту, залежить від ситуації з безпекою у країні.

Щодо безпеки дітей – МОН зараз проводить аудит укриттів, які можуть бути використати для учнів.

«Ми зараз проводимо аудит усіх місць, де можна ховати дітей. Буде проведено роботу, яка стосуватиметься як мінімум найпростіших укриттів у школах, їх матеріально-технічного забезпечення – там є відповідні вимоги щодо наявності води, аптечок тощо. Ми маємо в Україні такі школи, де є бомбосховища. Окремо, якщо поруч зі школою є бомбосховища, мають бути розроблені спеціалізовані шляхи евакуації, вони мають бути затверджені ДСНС. Ця робота проводиться дуже активно», – розповів Вітренко.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: війна з Росією, Україна, навчання
В тему

Останні матеріали