17 Травня 2022
Новини

Що в Міноборони кажуть про порятунок військових з «Азовсталі»

Що в Міноборони кажуть про порятунок військових з «Азовсталі»

Іншої формули порятунку захисників "Азовсталі", вважають у Мінобороні, ніж та, яка використовується зараз, не може бути.

Про це повідомила заступниця міністра оборони Ганна Маляр на брифінгу в Медіацентрі "Україна - Укрінформ" 17 травня, - пише УП.

"Операція буде проводитися до повернення цих осіб на підконтрольну Україні територію. Так само ми повідомляли, що військова деблокада, на жаль, неможлива в цій ситуації, і іншої формули порятунку, ніж та формула, яка використовується зараз, не може бути. Це був єдиний вихід.

Ми повинні ще раз згадати, що захисники Маріуполя - це і Національна гвардія, це і Національна поліція, це прикордонники, це Збройні сили України, зокрема це 36 бригада морської піхоти, це територіальна оборона Маріуполя, і вони своє бойове завдання повністю виконали.

Завдяки обороні, яку здійснюють захисники Маріуполя, було не допущено перекидання противником угрупувань. Це близько 20 тисяч особового складу, противник не зміг їх перекинути на інші регіони, таким чином противнику не вдалося швидко захопити Запоріжжя. Противнику не вдалося створити умови для оточення Об'єднаних сил.

Головне, що оборона Маріуполя дала нам критично важливий час для створення оборонних рубежів, формування резерву та інших дуже важливих дій воєнної операції", - зазначила Маляр.

Вона наголосила, що захисники Маріуполя повністю виконали своє бойове завдання, операція з порятунку триває.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: війна з Росією, маріуполь
В тему

Останні матеріали