ДСНС поділилися фото наслідків сьогоднішнього ракетного удару на Одещині.
Постраждали 4 особи, зокрема 1 дитина, пошкоджено автомобіль.
Окупаційні війська вранці 16 травня завдали ракетний удар по Одеській область літаками стратегічної авіації: отримав пошкодження об'єкт туристичної інфраструктури, зруйновані будівлі, спалахнула пожежа. На місці влучання працюють рятувальники і слідчо-оперативна група.
Також росіяни продовжують атакувати пошкоджений міст через Дністровський лиман, який уже не працює.
Перед повідомленням командування «Південь» видання «Думская» повідомляло, що від російського удару 16 травня на Одещині постраждала база відпочинку, а в Білгород-Дністровському районі видно дим.






Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
У Карпатах туристку вдарила блискавка
Сьогодні, 13:52
Ексвійськового, який вбив активіста Дем'яна Ганула, засудили до довічного за трьома статтями
19 Червня 2026
окупанти вдарили по Одещині
19 Червня 2026
Через які помилки в людину може влучити блискавка?
17 Червня 2026
Пригостив солодощами і заманив до вбиральні: в Одесі засудили молодика, який зґвалтував 8-річну сусідку
12 Червня 2026
Ексмеру Одеси Труханову знову продовжили обов'язки
1 Червня 2026
Реклама





