7 Березня 2022
Новини

«Війна - не перепона для експорту молочки до РФ», - Грузія

«Війна - не перепона для експорту молочки до РФ», - Грузія

Міністр захисту довкілля і сільського господарства в уряді Грузії Отар Шамугія заявив, що експорт молочної продукції з Грузії до Росії є "можливістю" та що він не бачить у цьому проблеми через війну Путіна проти України.

Як пише "Європейська правда", його слова наводить Netgazeti.

Міністр сказав, що експорт такої продукції до РФ є частиною диверсифікації ринків збуту. За його словами, у 2020 році 15 грузинських компаній подали заявки на потенційний експорт до Росії. 

Він стверджує, що відтоді комунікації між РФ та Грузією з цього питання майже не було, крім обміну документацією, і кілька днів тому російська сторона дала позитивну відповідь щодо їхнього виходу на російський ринок. 

На пряме запитання журналістів щодо політичної складової рішення у час, коли Росія веде агресивну війну проти України, Шамугія сказав, що в уряді не бачать у цьому проблеми. 

"І прем’єр, і всі в уряді чітко сказали, що ми повністю солідарні з Україною, дружнім до нас народом. Тут все однозначно і це одне питання. А щодо торгівлі з РФ - ці відносини є, і ми повинні робити окремі рішення в кожному конкретному випадку, виходячи з інтересів наших громадян, підприємців та фермерів", - сказав міністр. 

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: війна з Росією, грузія
В тему