В Україні у «жовтій» зоні карантинних обмежень наразі залишилася лише одна область.
«Почервоніли» вже два регіони, решта — «помаранчеві». Про це повідомляє Міністерство охорони здоров’я.
Так, до «жовтої» зони увійшла лише Полтавська область, хоча ще вчора до неї входили Кіровоградська, Дніпропетровська, Запорізька області.
«Помаранчева» зона охопила більшу частину областей, зокрема:
- Вінницьку;
- Волинську;
- Дніпропетровську;
- Донецьку;
- Житомирську;
- Закарпатську;
- Запорізьку;
- Київську;
- Кіровоградську;
- Луганську;
- Львівську;
- Миколаївську;
- Одеську;
- Сумську;
- Тернопільську;
- Харківську;
- Херсонську;
- Хмельницьку;
- Черкаську;
- Чернівецьку;
- Чернігівську.
До «червоної» зони увійшли Івано-Франківська та Рівненська області, однак від завтра, 11 лютого, обмеження посилять в Закарпатській, Луганській та Хмельницькій області.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
Зеленський закликав українців користуватися укриттями: путін стає слабким і може посилювати удари
19 Червня 2026
У «Дії» запускають бета-тест онлайн-розлучення
19 Червня 2026
В Україну повернули тіла 522 загиблих військовослужбовців
18 Червня 2026
Що дивляться українці: серіали, які зараз у центрі уваги
18 Червня 2026
Monobank з 1 липня вводить комісію на поповнення карток
17 Червня 2026
Реклама







