2 Лютого 2022
Новини

На Волині завершують ремонтувати найдовшу дорогу регіону

На Волині завершують ремонтувати найдовшу дорогу регіону

Ремонтні роботи завершуються на автошляху Піща – Шацьк – Любомль – Володимир-Волинський – Павлівка – Горохів – Берестечко – Козин.

Про це інформує Служба автомобільних доріг області. Цю дорогу відновлюють вперше за 50 років.

Дорожники працюють на відтинку, що пролягає між населеними пунктами Положеве і Любомль. Завершальний етап ремонтних робіт – облаштування узбіч. Спершу їх досипають ґрунтом, а потім укріплюють щебеневою сумішшю.

У САД зазначили, що ремонт цієї ділянки почали ще торік. Упродовж серпня-грудня 2021 року провели шліфування старого дорожнього покриття; посилили основу щебенево-піщаною сумішшю, обробленою комплексними в’яжучими матеріалами; влаштовали вирівнюючий шар з асфальтобетонної суміші; уклали верхній шар дорожнього покриття; нанесли дорожню розмітку.

У 2021 році на Волині ремонтом охопили понад 57 км автошляху Т-03-02, верхній шар дорожнього покриття торік влаштовано на 55,5 км.

Після завершення усіх робіт на ділянці між Положевим і Любомлем дорожники планують приступити до ремонту відтинку від Любомля до села Верба, а також в напрямку Берестечка.

«Автодорога Т-03-02 має протяжність майже 180 км і є найдовшою з-поміж автошляхів державного значення, якими опікується Служба автомобільних доріг у Волинській області. Вона пролягає територією шести колишніх адміністративних районів – Шацького, Любомльського, Турійського, Володимир-Волинського, Іваничівського та Горохівського, ще понад 29 км проходить Рівненською областю», - зазначають у дописі.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: Волинь, дороги, ремонт доріг, гроші, шацьк, любомль, володимир-волинський, горохів
В тему