На Донбасі 25 січня бойовики 5 разів порушили режим припинення вогню.
Про це інформують у штабі ООС.
Зокрема в бік Авдіївки окупанти відкривали вогонь з автоматичних та станкових протитанкових гранатометів, а неподалік Мар’їнки - з ручних протитанкових гранатометів та стрілецької зброї.
Поблизу Широкиного противник стріляв з великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї.
На околиці Пищевика російські найманці скинули з безпілотника ВОГ-17 (осколкову гранату).
Також 25 січня двоє українських військовослужбовців дістали поранення. Воїни перебувають в лікарнях. Стан здоров’я одного військовослужбовця задовільний, іншого – середньої важкості.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
Захисники знищили 1 370 окупантів за минулу добу
19 Червня 2026
ЗСУ взяли в полон правнука Брежнєва, – ЗМІ
19 Червня 2026
Захисники ліквідували за добу 1 370 окупантів
18 Червня 2026
Захисники знищили 1 260 окупнатів за минулу добу
17 Червня 2026
Захисники ліквідували 1 230 окупантів за минулу добу
16 Червня 2026
Захисники ліквідували 1 320 окупантів за минулу добу
15 Червня 2026
Зеленський анонсував збільшення виплат військовим
12 Червня 2026
Захисники знищили 1 300 окупантів за минулу добу
12 Червня 2026
Реклама





