21 Січня 2022
Новини

У Луцькому НТУ відкрили спорткомплекс: як це було

У Луцькому НТУ відкрили спорткомплекс: як це було

У Луцький національний технічний університет на урочисте відкриття оновленого спорткомплексу завітав міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.

Розбудова спортивного комплексу на базі ЛНТУ відбувалася у рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». Тут перекрили дах, утеплили та оздобили фасад приміщення, реконструювали басейн. Окрім цього, модернізували стадіон з біговими доріжками, футбольним полем, спортивним устаткуванням для проведення змагань з легкої атлетики.

Загальна кошторисна вартість робіт – 21,5 мільйона гривень, з яких 19,4 мільйона – кошти ДФРР, 2,1 мільйона – кошти обласного бюджету.

20 січня заклад відкрили, перерізавши червону стрічку. Опісля митрополит Луцький та Волинський Михаїл разом зі священниками освятив воду в басейні, а Волинський народний хор заспівав «Волинь моя» та «Многая літа».

«Сьогодні ми знаходимося на історичній події, яка кладе чергову успішну цеглинку в перемогу та розвиток нашої держави. Це ще раз підтверджує, що президент, уряд, обласні адміністрації, обласні ради, виші відкривають потужні об’єкти. Це буде сприяти не лише хорошому навчанню, а й забезпечить своєрідний відпочинок та розвине спортивну інфраструктуру університету. Я бажаю студентам гарного настрою, здоров’я, спокою та радості від навчання у цьому університеті», - зазначив Шкарлет.

Заступник міністра розвитку громад та територій України Іван Лукеря зауважив, що лише спільними діями можна реалізувати подібні проєкти.

«Цей спорткомплекс є капсулою для майбутніх масштабних проєктів, які ми разом реалізовуватимемо», - додав він.

До вітального слова також запросили нардепів Ірину Констанкевич та Вячеслава Рубльова, голову ОДА Юрія Погуляйка, голову обласної ради  Григорія Недопада, заступницю Луцького міського голови Ірину Чебелюк та підрядник робіт з модернізації спорткомплексу Олег Войчак, який символічно передав дерев’яний ключ ректорці університету Ірині Вахович.

«Моя найголовніша місія сьогодні – це подякувати. Дякую всім вам за те, що ми могли це зробити. В 2021 році ЛНТУ виповнилося 55 років, історія університету доволі потужна й тривала. За ці роки це перший величезний реалізований проєкт. Це симбіоз. Ми змогли це зробити лише командною роботою. Тому я всім дякую за виконану роботу та вклад у реконструкцію спорткомплексу», - підкреслила Вахович.

Насамкінець дійства студенти вишу випробували оновлений басейн та влаштувавши святковий заплив.

Також міністр освіти та науки України Сергій Шкарлет зустрівся з керівниками закладів освіти. Він зазначив, що сьогодні найголовніше в освіті – її комплексність.

«Ми не можемо розвивати тільки одну зі сфер освіти. Від комплексності освіти залежить розвиток держави. Безмежно вдячний всім освітянам за підтримку й титанічну працю, яка відбувається нині в сфері освіти. 14 січня відбулася велика нарада у президента стосовно підсумків 2021 року і планів на 2022 рік. 1 вересня нас очікує суттєве підвищення заробітної плати. Молодий вчитель буде стартувати з 15 тисяч. Це і доручення повністю закрити потребу шкільних автобусів, закрити прогалини з інтернетом та зрештою в ХХІ столітті закрити вуличні вбиральні», - резюмував Шкарлет.

Спорткомплекс ЛНТУ

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: луцьк, Волинь, ЛНТУ, освіта
В тему

Останні матеріали